Montaż siatek i kolców przeciw ptakom – Kraków


Ptaki - chociaż są często utożsamiane z pięknem i wolnością, potrafią czasami dać się nam we znaki. Największy problem - zwłaszcza w dużych miastach stwarzają gołębie. Blisko dużych skupisk ludzi jest ich naprawdę sporo, a to z kolei sprawia, że pojawia się szansa na powstanie ognisk chorób - zarówno ptasich, jak i ludzkich.

W jaki sposób można poradzić sobie z ptakami?

Aby pozbyć się ptaków wcale nie trzeba na nie polować lub częstować je trucizną. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie różnego typu urządzeń, które odstraszą ptaki od siadania w miejscach, w których chcemy im tego zabronić.

Montaż kolców przeciw ptakom KrakówDobrym rozwiązaniem, które na pewno odstraszy ptaki są kolce. Ptak zbliżając się do powierzchni, która jest ostra, nie będzie chciał na niej się zatrzymać. To z kolei sprawi, że poszuka sobie innego miejsca do odpoczynku. Fakt, że nie będzie przesiadywał na parapecie czy słupie oświetleniowym oznacza też, że raczej nie będzie tam załatwiał swoich potrzeb, ani nie będzie też jadł i kruszył.

Kolce montuje się w różnych miejscach. Najczęściej jednak zakłada się je na parapetach od zewnętrznej strony, na gzymsach, dachach oraz innych płaskich powierzchniach, do których ludzie raczej nie mają dostępu i z których nie mogą w żaden sposób korzystać. Kolce montować można również na słupach sygnalizacji świetlnej, wieżach przekaźnikowych oraz w innych miejscach, które szczególnie są przez ptaki lubiane, a w których nie powinno ich być.

Montaż siatek przeciw ptakomInnym rozwiązaniem odstraszającym ptaki są specjalne siatki. W porównaniu do tradycyjnych siatek przeciw owadom, te posiadają znacznie większe oczka oraz są dużo wytrzymalsze. Montuje się je przede wszystkim w tych otworach, przez które mogą ptaki wlatywać do budynków. Siatki cieszą się dużą popularnością w halach produkcyjnych i magazynowych oraz na wyższych kondygnacjach budynków mieszkalnych czy publicznych.

Nasza firma oferuje montaż siatek i kolców przeciw ptakom. Montujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nasze usługi świadczone są tylko przez wykwalifikowanych i doświadczonych monterów ze wszystkimi uprawnieniami.